אנו מתרגשות להזמין אתכם איתנו לטיול~סדנה של ארבעה ימים ושלושה לילות.
את הטיול נבלה בשוטטות ושהייה בחוץ, שינה תחת כיפת השמיים וליקוט ואכילה משותפת של מזון שנמצא.
לחוויה הפשוטה הזו נבוא עם ביגוד מתאים לעונה, תיק טיולים, ציוד שינה בסיסי ומים, ונחיה יחד במשך מספר ימים ללא אוהלים, מסכים והדלקת אש.
אנו מתייחסיםות לכל טיול כהזדמנות טרייה לבחינת ההרגלים שלנו כתרבות וכיחידיםות ולטעימת האיכויות המיוחדות שעשויות להיווצר בתנאים כה פשוטים.

זו אינה סדנת הישרדות, אלא התנסות בנתינת אמון במתרחש וביכולת שלנו לחיות ואף לשגשג בחוץ.
הטיול הינו תהליך קבוצתי מודרך הכולל פעילויות מונחות, תרגילי התבוננות פנימה ובסביבה הטבעית ומעגלי הקשבה ושיתוף.
הטיול מהווה מרחב התנסות במגע אנושי חיבתי ולא מיני, עם דגש רב על יצירת מרחב בטוח עבור כלל המשתתפותים. הטיול מתאים לכל מי שרוצה לנכוח במרחב כזה, ללא ציפייה או מחויבות להיות במגע חיבתי בעצמו/ה. בנוסף הטיול מאפשר שהות בטבע (ורחצה במים חיים אם נפגוש כאלו) בעירום, ומתאים לכל מי שרוצה לנכוח במרחב כזה, ללא ציפייה או מחויבות להיות בעירום בעצמו/ה.

כנסו פנימה

על מנת לקבל תאריכים לטיולים יש להירשם לפני כן לרשימת התפוצה שלנו

שימו לב: אם אספתם כתובת דוא"ל של מישהי\ו אחר\ת, מוזמנות באהבה להוסיפה/ו לרשימת תפוצה אך ורק אם קיבלתםן את הסכמתם המפורשת. תודה!

הרשמה לטיול

הטיול מוצע בתשורה (דאנה), כלומר ניתן להחליט כמה רוצותים לשלם בתום הטיול, בהתאם לחוויה, ליכולת הכלכלית ולרצון לתמוך בקיומם של טיולים ופעילויות דומות בעתיד. על מנת להירשם לטיול יש לשלם דמי הרשמה על סך 150 שקלים. סכום זה (כולו או חלקו) יכול לחזור אליכם בתום הטיול על פי בחירתכםן. במקרה של ביטול השתתפות מראש או עזיבת הטיול לפני סופו, סכום זה יישאר אצל המארגנות ויהווה דמי ביטול השתתפות. ההרשמה כוללת מענה על שאלות אישיות שנועדו ליצור התכוונות לטיול, וישלחו לאלו שיחלו בתהליך ההרשמה. הטיול מוצע לבני ובנות אדמה מגיל 18 ומעלה.   על מנת להירשם לטיול יש לשלם דמי הרשמה על סך 150 שקלים. סכום זה (כולו או חלקו) יכול לחזור אליכם בתום הטיול על פי בחירתכםן. במקרה של ביטול השתתפות מראש או עזיבת הטיול לפני סופו, סכום זה יישאר אצל המארגנות ויהווה דמי ביטול השתתפות. הטיול מוצע לבני ובנות אדמה מגיל 18 ומעלה. ההרשמה כוללת מענה על שאלות אישיות שנועדו ליצור התכוונות לטיול, וישלחו לאלו שיחלו בתהליך ההרשמה.